Long Road 28L (Yan Çanta)

Motosikletim artık hayalimdeki hali ile tamamlandı sayılır. Yan çanta olarak aslında hep soft çanta düşünmüş ve deneme fırsatı da bulmuştum fakat çok hoşuma gitmedi açıkçası. Herkes alüminyum çanta tercih ediyor fakat beni korkutan o çantaların ağırlıkları oluyordu. Ne mi oldu? Long Road çanta ile tanıştım, fiberden üretilmiş bu çantalar hem daha hafif, hem esneme payı da olduğu için daha dayanıklı. Tüm bunlara ek olarak darbe alıp zarar görmesi durumunda tamiri mümkün. Tüm bunların yanında tamamen yerli üretim. Daha ne olsun? 

Long Road ile iletişime geçmek isterseniz : https://www.facebook.com/longroad.bike/

  • Malzeme : Fiberglass
  • Boyutlar : 37 cm yükseklik x 42 cm uzunluk x 22 cm genişlik
  • Hacim : Yaklaşık olarak 28 Litre
  • Çanta ağızları alüminyum profil ve içten sızdırmaz conta mevcut.
  • Çantanın iç kısmı 3mm kauçuk sünger döşeme
  • Kilit ve üstteki ek yük bağlama noktaları inox

    

Çantalar içerisine yerleştirdiğim yükler ile birlikte her biri (çantalar ağırlıkları dahil) 11 kg  toplam 22kg civarında. Uzun süreli yağmurda kullandım, su geçirme gibi bir durum söz konusu değil. İşçilik ve fiyat mükemmel. 1.000 TL’ye kesin çözüm 🙂 Gören , inceleyen arkadaşlarımın tamamı çantaların motosiklete çok yakıştığını söylüyor, benim düşüncem de aynı yönde  :mrgreen: 

 

eee artık yan çantam olduğuna göre sticker yapıştırabilirim değil mi? Kısa bir süre araştırdıktan sonra aşağıdaki stickerların güzel duracağını düşündüm. (Aliexpress’ten satınaldım) Hem görsel hem de anlam açısından güzel olduğunu düşünüyorum. Ayrıca stickerların fosforlu olması da ekstra güzellik katıyor bu işe 🙂

 

Stickerların linkleri
You May Be Fast But I Can Go Anywhere
Eat Sleep Ride Repeat

 

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments