APro Water Exhaust (Pantolon)

Yazlık pantolon olarak Tech90 Full Kevlar kullanıyorum, kışlık olarak Bering Goliath pantolonum vardı lakin bu pantolon 4XL ve king size, zayıfladığım için artık çok bol gelmeye başlamıştı ve yeni bir kışlık pantolon ihtiyacım oluştu.

Montumu aldığım aynı satıcıdan (eBay) aynı renklerde mont ile uyumlu bu pantolonu satın aldım. Fiyatı 75$ civarında kargosu da 3-5$ tutuyor. 
PayPal kapandığı için şöyle bir taktik kullandım. eBay’den alırken Paypal hesabıma giriş yapmadım, üye olmadan kredi kartı bilgilerimi Almanya Pos’unu kullanarak girdim ve fake adres vererek ödemeyi yaptım, sonra satıcı ile irtibata geçerek kargoyu Türkiye adresime göndermesini rica ettim. Pantolon 4-5 gün içerisinde elime ulaştı. (İtalya’dan)

Öncelikle söylemek gerekir ise pantolonun kesimi çok güzel ve üzerime tam oturuyor. 185 boyunda ve 110 kiloyum, 3XL beden kullanıyorum.
Diz koruması ve kalça koruma mevcut. Diz korumaları CE onaylı fakat idare eder seviyede, süper olduğunu söyleyemem. Kalça korumaları ise çok dandik fakat değiştirilebilir. Ben Tech90’ın kalça korumalarını taktım pantolona.

  

Cepler çok geniş ve derin. Süper iş yapıyor.
Sağ yanlarda havalandırma cepleri mevcut. 
Arka tarafta oturma bölgesinde kaydırmaz şeritler konulmuş. Güzel düşünülmüş.
Hareketli bölgelerde esnek kumaş kullanılmış. Rahat hareket ediyorsunuz.
Çıkarılabilir termal içlik mevcut.

Pantolona ait beğenmediğim 2 özellik var.
-Paçalar çok güzel lakin fermuarın üzeri ek bir kumaş parçası ile kapatılmamış. Kapatılsaydı daha güzel olabilirdi.
-Pantolnun iç tarafında su geçirmez astar mevcut. O astar suya karşı dayanıklı olmasına karşın %100 su geçirmez değil, 8 saat yağmurlu sürüşte, yağmurluk su geçirdi, sonra o astar da su geçirdi 😀 Su geçirmesi de çok problem değil benim için fakat hafif sıcak havada direk pantolon teninize temas ediyor ise o astar sizi terletiyor yada yapışıp rahatsız ediyor. İnce 1. katman birşey giyip öyle pantolonu giymeniz  gerekiyor.

Sonuç : Bu fiyata bu pantolon fazla bile , severek kullanıyor ve kullanmaya devam ediyorum 🙂

Subscribe
Bildir
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments